به گزارش همشهری، مولاوردی تو مبدا کتاب مذکور که به آلمانی غم برگردان شده است، می نویسد: زبان مهدی شادخواست سهل و فصیح است.  او از مروجان میسر نویسی است و شعر را تخصیص به قشر خواه مخاطبان خاصی نمی داند و داخل این زمینه با ارائه اشعاری قابل فهم به عطا توانسته با مخاطبان خویشتن ارتباط معتمد کند. شعرهای شادخواست سرشار از ایهام، آشنایی زدایی، چندمعنایی و شگردهای زبانی است که امتزاج آن با ساده نویسی مفید است بس دشوار و همین خصیصه، به آثار او بافت و رنگ خاصی بخشیده است. چراکه مخاطب با سفر به اعماق تصاویر و روایت ها، فضاهای جدیدی را تجربه می کند؛ فضاهای عاطفی ای که روایت متفاوتی از مسائل اجتماعی، عشق و زندگی دارد.

مولفه های بی شماری از طبیعت در شعرهای شادخواست دیده می شود و این، نشان دهنده فرع اختصاص او به جهان دوره است. شادخواست چه با اشعار روایتی و چه با جاندارانگاری برای انتقال مفاهیم از مظاهر فطرت سود می جوید و در تصویرسازی تواناست. شعر شادخواست، بوسیله شفیع آرامشی که در خود دارد، علامت دهنده منش و شخصیت ساکت شاعر است و شاید همین یکرنگ بودن اوست که مخاطب را یا ناخواه به سمت و سوی همذات پنداری سوق می دهد. درون کنار این شمال ها، استعمال ظریف شادخواست از اصطلاحات و مانند های ایرانی داخل برخی از شعرها بیش دلنشین و دوست داشتنی است و توجه بوسیله این امر، دلبستگی شاعر به ملک مادری و فرهنگ غنی کشورش ایران را نشان می دهد. »

نه به دستت می آورم،
نه از دستت می دهم. م.
نه بوسیله دیده می آیی،
خیر از دیده می روی.

سرانجام 
میان این همه خال چین
داخل را گم می کنم!

Ich werde dich nicht bekommen,
und werde nicht vermissen.
nein ich kann dich sehen,
und nein ignoriere dich.

Am Ende,
ich verliere dich ,
von zwischen alles Punkten!

تراانسان هایی که در حال ارتقای بدن خود هستند

تیم داتیس پیروز مسابقات راگبی ۱۵ نفره بانوان ملک شد

توضیح حیاتی درباره تیتر یک خبر تلویزیون | من بی اتیکت نیستم ؛ شرمنده ام!

شادخواست ,dich ,دیده ,بوسیله ,ich ,داخل ,دیده می ,است و ,دستت می ,می شود ,می دهد

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ روما ویدیوهای من رو میتونید در کانال یوتوب مشاهده بفرمایید. خرید اینترنتی لپ تاپ، گوشی موبایل از شهر فافا سبز دانلود ایران بیت کوین | استخراج ارز دیجیتال خرید طلایی shimisanat کودکانه هایم تمامی ندارد... کتابخانه عمومی اعتمادیه همدان درب آسانسور، درب لولایی آسانسور، عکس درب آسانسور، آلبوم درب آسانسور،