وینتر مراز می گوید که مانوس دارد کلیدهایش درون دستش باشند ولی منظورش این نیست که آن ها را تو دستان خود نگه دارد. او واقعا مفتاح در خانه اش را بوسیله لباس یک ریزتراشه (میکروچیپ) در مشت چپ خویشتن کاشته است. او داخل مشت راست خود ریزتراشه ی دیگری کاشته است که شبیه کارت ویزیت عمل می نرم اما درون عین حال می تواند بخاطر ذخیره ی مفروضات پزشکی مهم جهت کاربرد درون مواقع اضطراری همچنین عمل درنگ. این مهندس ۳۱ ساله، آهنربایی نیز داخل یکی از انگشتانش دارد که بوسیله او رخصت می دهد تا میدان های الکترومغناطیسی را حس کند؛ چیزی که به گفته ی خودش، در کارش به او کمک می کند. ولی تمام ارتقا های بدن او کاربردی نیستند. او دو ایمپلنت LED همچنین دارد که وقتی آهنربایی از بالای آن ها عبور می کند، معین می شوند و زیر پوستش می درخشند. او می گوید چیزهایی که بی پرده می شوند و می درخشند را شناخت دارد.

وینتر جزو افراد درون حال افزایشی است که خود را تَرانسان می خوانند. عقیده آن ها این است که آدم ها می توانند از محدودیت های جسمانی و ذهنی خویشتن فراتر بروند و بدن خود را با استعمال از تکنولوژی ارتقا دهند. برای وینتر، نخستین پیشرفت سایبری اش داوطلبانه نبود بلکه این قطعات پس از ناگهانی شدیدی که سبب شکستگی کمر، مچ پا و زانوهای او شد، در بدن کاشته شد. کمر وی به وسیله ی جراحی پیچ و مهره شد و کاسه ی زانوی او با یک زانوی طبع سه بعدی جایگزین شد. او در مصاحبه با بی بی سی اسکاتلند (The Nine) گفت:اگر غلام این کاسه ی زانوی سایبرنتیک را نداشتم، نمی توانستم اسلوب بروم.

پس از این حادثه، او به طور داوطلبانه بوسیله سمت ایجاد تغییرات انحصاری مشابه کاشت ریزتراشه هایی درون دستان خود رفت. تراشه ی RFID (شناسایی تناوب رادیویی) کاشته شده در مشت چپ او، روی قفل خانه اش مثل کارت های امنیتی که داخل بسیاری از محل های کار مصرف می شوند، عمل می کند. این بدان مفهوم است که نیازی نیست او کلیدها را در دستش بگیرد و دست هایش برای ستاندن عصای پیاده روی آزادند. تراش ی NFC (ربط میدان نزدیک) که در دست راست او کاشته شده است، کاربردهای بالفعل ی فراوانی دارد. این تراشه از همان نوع تراشه هایی است که به تلفن ها و تبلت ها اجازه می دهد تا بوسیله استراحت داده ها خویشتن را با غم به اشتراک بگذارند. وینتر با این متد تفکر که انسان نباید بدن خویشتن را دستکاری کند، مخالف است و می گوید این چیزها مخصوصا برای افرادی که کوفته هستند، مورد احتیاج است.

استیون رایل، یک اپراتور فنی ۲۶ ساله از منچستر می گوید که می خواهد برای اینکه دست هایش هوشمند شوند، از این تراشه ها استفاده کند. او می گوید:ما تلویزیون های هوشمند و تلفن های هوشمند داریم؛ همه چیز هوشمند است، پس چرا من نتوانم هوشمند باشم؟

استیون متقی است که ترا مردمی قدم منطقی بعد اینده درون ترقی ی آدم است. او می خواهد فناوری را چنان درون بدن خود دستور کار ریزی نرم که به بیولوژی انحصاری او پاسخ دهد. او اولین ایمپلنت خود را درون یک کلینیک مخصوص تو لستر اخذ کرد. ریزتراشه ها معمولا بوسیله مایه ی سرنگی به قسمت متعاقب مشت وارد می شوند. استیون می گوید این خراش اساسا قرین یک کارت بانکی بدون بستگی است. او می گوید:مقاله های مرتبط:جاسازی تراش در بدن کارمندان برای پرداخت و هویت سنجیقبول بلیت از سر تراشه کاشت شده داخل بدن آدم در متد آهن سوئدگجت پوشیدنی آمازون احساسات کاربر را از روی نوا تشخیص می دهدمن می توانم یک خنیاگر ی RFID یا NFC دریافت کنم و آن را به تراشه ای که دستور کار ریزی کرده ام، وصل کنم و مربوط به طبقه کارگر و زحمتکش کنم که خراش ی برنامه ریزی شده، تراش ی موجود در دست مرا بشناسد و هرکاری که غلام می خواهم ایفا دهد.

استیون مبلغ انسان هایی است که خویشتن را ارتقا می دهند اما حس می کند که چرا مردم فکر می کنند که این یک کار جبون است. او می گوید دوستان و خانواده اش فکر می کنند که این چیز عجیب و غریب و غیرعادی است اما اعتقاد دارد، طی ۵ سال آینده آن ها نیز آن را امتحان خواهند کرد.

وینتر می گوید تکنولوژی های پوشیدنی مانند زمانه اپل و فیت بیت و دیگر مانیتورهای صلح و صفا روی مچ دست طی چند سال گذشته رونق روبرو کرده و بر این عقیده است که ایمپلنت ها وهله ی منطقی بعدی هستند. او می گوید:من فکر نمی کنم ایمپلنت ها اجتناب ناپذیر باشند اما معتقدم آن ها تو حال بهتر شدن هستند و عملکردها و قابلیت های بیشتری به دست می آورند. این تکنولوژی درون حال دگرگونی شدن به گزینه ی دیگری است که افراد می توانند آن را داشته باشند.

استیون می گوید که او می تواند بوسیله راحتی آینده ای را ببیند که شریک ها از کارمندان خویشتن می خواهند، برای دسترسی به ساختمانی ها یا شبکه های کامیپوتری از آی دی امنیتی به شکل ایمپلنت استعمال کنند. او می گوید:غلام فکر می کنم که آدم بوسیله این علت این تکنولوژی را جبون می بینند که نگاهشان به گذشته است؛ آن ها به آینده نگاه نمی کنند.

پیامدهای پزشکی و اخلاقی چیست؟

داخل حال حاضر، مقررات محکمی درمورد اینکه چه کسی می تواند این کار را انجام دهد، وجود ندارد و بیشتر ایمپلنت ها به وسیله ی افرادی که در کار خالکوبی و سوراخ کردن بدن فعالیت دارند، کاشته می شود. برخی از افراد نیز ابزارهایی را از ازطریق وب سایت ها می خرند و خودشان رفتار به ارتکاب این کار می کنند.

جنوا رین، یک هکر زیستی که تراشه ی استیون را کاشته، می گوید که قبلا ۵ کاشت تو هفته عمل می رحم ولی اخیرا تعداد افراد علاقمند افزایش روشن کرده است. مقررات مرتبط با این سنخ فعالیت ها محدود است. جنوا می گوید که او در پوشش یک هنرمند خالکوبی ایمپلنت ها را می کارد. او با اینکه ایده ی ارتقای بدن را داخل شبکه های مدنی تبلیغ می نرم ولی خودش هیچ تراشه یا ارتقایی ندارد. وی می گوید آن ها برایش استفاده ای ندارند.

دکترمری نیل، لله پزشکی و اخلاق دانشگاه استرثکلاید می گوید، از اینکه تعداد بیشتری از افراد به سمت این امر می آیند، تعجبی نمی کند ولی باید مقررات بهتری وضع شوند. او می گوید که این اسلوب شبیه به دیگر تغییرات بدن مانند بوتاکس است اما مباحث اخلاقی زیادی حیات دارد که باید درمورد خودمختاری و تنظیم بدن درنظر پژمرده شود. او تشریح می دهد، کار افرادی که برگ را بوسیله رخساره آنلاین می خرند و این کار را در منزل انجام می دهند، خطرناک است. قضا و قدر اسکاتلند در حال مشاوره و وضع قوانینی درمورد انجام این رویه ها است.بیشتر بخوانید:حمام یخ مقدور است محک های ورزشی را بی معلول کندبیوگرافی رابرت نویس، مبتکر مدار مجتمع و هم بنیان گذار اینتلترشح هورمونی خلال ترس به استخوان ها برای مقابله با خطر کمک می کندمطالعه ابرانسان ها: کبد انگشتی هاطراحی کرم رباتیکی برای کاوش در عدد آدم

تراانسان هایی که در حال ارتقای بدن خود هستند

تیم داتیس پیروز مسابقات راگبی ۱۵ نفره بانوان ملک شد

توضیح حیاتی درباره تیتر یک خبر تلویزیون | من بی اتیکت نیستم ؛ شرمنده ام!

ها ,ی ,گوید ,های ,یک ,کار ,می گوید ,است که ,او می ,آن ها ,گوید که

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گلچین مطالب وب فارسی بازار اینترنتی آراملک ، خرید باغ ویلا در شهریار و ملارد آموزش | مشاوره | توسعه | دیجیتال | مارکتینگ قصه نویسی ، داستان نویسی ، خاطره نویسی نوروز 1398 به روز با قرآن دانلود کتاب های دانشگاهی pdf babyboy سایت متاهلین قالب فلتسام